Gold LigaGold Ligę Styczeń 2013  gramy w dwóch grupach:

Grupa 1 – Milusia, Pemos, Pyka, Aniajas, Florek, Ola;

Grupa 2 – Bayer, Dawid, Krzysiek, Władek, Mrluki, Pimar.

W grupach gramy systemem każdy z każdym, do 3 wygranych gier bez rewanżu; czas 7 minut. Każdy zawodnik przed rozegraniem pierwszej gry wybiera Nick, na którym będzie grał wszystkie gry do końca tej edycji. Musi to być jeden z pięciu podstawowych Nicków. Jeśli gracz zmieni Nick, to gry, które przegrał, liczą się, a gry, które wygrał, nie liczą się !!!
·  Punktacja :
    zwycięstwo 3:0 lub 3:1 ...........3 Punkty

Zwycięstwo 3:2 …………………………….2 punkty

Przegrana 2:3……………………1 punkt
    przegrana 0:3 lub 1:3.................0 punktów.

 

Po fazie grupowej będzie faza pucharowa. Z każdej grupy wychodzą dwie najlepsze osoby i rozgrywane są półfinały – I miejsce gr. 1 gra z II miejscem gr. 2, a II miejsce z gr. 1 gra z I miejscem z gr. 2. O kolejności miejsc w grupach decydują w kolejności: punkty, bezpośredni pojedynek zainteresowanych, bilans setów między zainteresowanymi, bilans setów w całej tabeli.

Wygrani z półfinałów grają o pierwszej miejsce i tytuł Mistrza Gold-Ligi, a przegrani z półfinałów grają o trzecie miejsce.

Wszystkie gry, oprócz finału (czyli półfinały i mecz o III miejsce), w fazie pucharowej toczą się do 3 wygranych partii, a gra finałowa o I miejsce – do 4 wygranych gier.

KTO NIE ROZEGRA WSZYSTKICH POJEDYNKÓW, NIE BĘDZIE MÓGŁ ZAGRAĆ W NASTĘPNEJ EDYCJI !!!

POWODZENIA !!!